Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /usr/home/armaggan/public_html/kurumsal/core/helper.php on line 48

Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /usr/home/armaggan/public_html/kurumsal/core/helper.php on line 60

Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /usr/home/armaggan/public_html/kurumsal/core/helper.php on line 72
İŞBİRLİKLERİ

İŞBİRLİKLERİ

Ebru by ARMAGGAN

Ebru by ARMAGGAN

Orta Asya’dan Türklerle birlikte Anadolu’ya taşınan ebru sanatı, 2014 yılında UNESCO (Birleşmiş Milletler Eğitim Bilim ve Kültür Örgütü) tarafından Türkiye adına “İnsanlığın Somut Olmayan Kültürel Mirası Temsili Listesi”ne alındı. Türk Kültürünün UNESCO Listesi’ne giren en önemli ürünlerinden olan ebru sanatı, ARMAGGAN’ın zamansız tasarımları ile yepyeni bir koleksiyonda hayat buldu. Ebru sanatçısı Ebru Uygun’un desenleri, romantik çizgilerde tasarlanan EBRU by ARMAGGAN Koleksiyonu’nda ARMAGGAN’ın %100 ipek ve %100 yün kumaşlarına farklı modeller ile şık ve zarif elbiseler ve fularlarda vücut buldu.

EBRU by ARMAGGAN Koleksiyon detayları için tıklayın.


ARMAGGAN & Bora Aksu

ARMAGGAN & Bora Aksu

Londra Moda Haftası kapsamında En Başarılı Genç Moda Tasarımcısı ödülünü alan Bora Aksu ARMAGGAN için özel bir koleksiyon hazırladı.

Bora Aksu Limited Edition Collection

ARMAGGAN Nuruosmaniye mağazası ve Nişantaşı Showroom’unda sergilenen naif bir dokunuşa sahip olan koleksiyon, romantik ve zarif 40 parçadan oluşuyor. Pembe ve grinin tonlarının ağırlıklı olarak hissedildiği koleksiyonda ARMAGGAN atölyelerinde el yapımı dikiş tekniklerinin ve elde üretilen geleneksel oya, yazma ve ipek kumaşların kullanıldığı ceket, pantalon, uçuşan elbiseler ve ipek bluzlar yer alıyor.


ARMAGGAN & Dilek Hanif

ARMAGGAN & Dilek Hanif

Dilek Hanif, 2013 İlkbahar-Yaz Koleksiyonunu, Paris Couture Week kapsamında moda severlerin beğenisine sundu.

Hanif'in ARMAGGAN işbirliği ile özel olarak dokunan kumaşlarla hazırladığı bu koleksiyon, 22 Ocak 2013 tarihinde Paris Hotel Crillon'da sergilendi.

Osmanlı ve Selçuklu desenlerini modern çizgilerle doğal boya kumaşlarla birleştiren koleksiyon 16. Yüzyıl Osmanlı sanatının en değerli örneklerinden kabul edilen tekrar üretimi dünyada yalnızca ARMAGGAN markası tarafından üretilebilen 'Kemha' kumaşının ihtişamıyla da zenginleşti.

E-BÜLTEN ÜYELİK

ERKEK KADIN
MARKA SEÇ
ARMAGGAN Unique by Design
ARMAGGAN Sanat & Tasarım Galerisi
ARMAGGAN Bosporus Suites